Весняні квіти - гіацинти

  За календарем весна. Це чарівна пора року, коли хочеться жити на повну, ловити кожну мить та милуватися  тим як все навколо розквітає. А поки за вікном ще прохолодно, наші учасники гуртка "Натхнення" власноруч створювали весняний настрій, виготовляючи гіацинти - одні з найперших та найгарніших весняних квітів. Також гуртківці розповідали про свої улюблені весняні квіти та старанно працювали над  створенням  яскравих квіточок. Сподіваємось, що ці ніжні квіти стануть чудовою окрасою вашого дому, оригінальним подарунком для близьких або ж просто яскравою згадкою про сьогоднішню зустріч.

Голос душі


Поезія - це зібрані плоди на островах підсвідомості, привезені часом з теплих, часом з холодних країв. Це своєрідна музика, кожна нота якої - частина твого життя. Часто поезія - це сповідь, молитва, порада. Так, чи інакше, крик або шепіт душі, це така собі містика, бо автор відчуває певний зв'язок із надприродним, божественним.
Поезія як зовсім особлива універсальна мова здатна об’єднувати народи, культури і країни. Вона допомагає людям у всьому світі легше порозумітися. Протягом багатьох століть людські думки та почуття, виражені в поетичній формі, зайвий раз доводять, що, незважаючи на нашу відмінність, усі ми дуже схожі один на одного, відчуваємо, переживаємо і говоримо про однакові почуття й емоції.




Поезія - голос душі. Слова, що лягають на пустому аркуші паперу перетворюються у відверту розмову з читачем. Так вважає автор наведених вище стрічок Наталя Мусійчук.

Свої думки ми виражаєм словом, а душа розмовляє поетичним словом. Якщо слова душі покласти на музику - то вийде пісня душі. Скільки тих пісень, скільки віршів вже створено, та ще буде написано? Пропонуємо вашій увазі найвідоміші вірші покладені на музику.
Відомий український рок-гурт «Кому вниз» існує з 1998 року. У 2014 році хлопці підготували небачений подарунок своїм шанувальникам і поклали на музику не один вірш Тараса Шевченка, а записали цілу платівку. Слухати вірші Кобзаря, покладених на музику – це суцільне задоволення, чи не так? Спробуйте і ви.За байраком байрак, (2)

А там степ та могила.
Із могили козак (2)
Встає сивий, похилий.
Встає сам уночі,
Іде в степ, а йдучи
Співа, сумно співає:

"Наносили землі
Та й додому пішли,
І ніхто не згадає.
Нас тут триста, як скло!
Товариства лягло!
А земля не приймає.
Як запродав гетьман
У ярмо християн,
Нас послав поганяти.
По своїй по землі
Свою кров розлили
І зарізали брата.
Крові брата впились
І отут полягли
У могилі заклятій".

Та й замовк, зажуривсь
І на спис похиливсь.
Став на самій могилі,
На Дніпро поглядав,
Гірко плакав, ридав,
Сині хвилі голосили.
З-за Дніпра із села
Руна гаєм гула,
Треті півні співали.
Провалився козак,
Стрепенувся байрак,
А могила застогнала.
Т. Шевченко


Коментарі