Весняні квіти - гіацинти

  За календарем весна. Це чарівна пора року, коли хочеться жити на повну, ловити кожну мить та милуватися  тим як все навколо розквітає. А поки за вікном ще прохолодно, наші учасники гуртка "Натхнення" власноруч створювали весняний настрій, виготовляючи гіацинти - одні з найперших та найгарніших весняних квітів. Також гуртківці розповідали про свої улюблені весняні квіти та старанно працювали над  створенням  яскравих квіточок. Сподіваємось, що ці ніжні квіти стануть чудовою окрасою вашого дому, оригінальним подарунком для близьких або ж просто яскравою згадкою про сьогоднішню зустріч.

Бестселер для дітей

 


Самій дотепній, веселій і цікавій історії про лісових мешканців виповнюється 40 років.
Всеволод Нестайко написав своєрідний казковий серіал про Лісову школу, у якій навчаються зайчик Кося Вухань та їжачок Колько Колючка.

Перша частина датується 1981, а остання – 2007 роком. 

У 2013 остання частина про пригоди їжачка Колька та зайчика Косі  вийшла у видавництві Івана Малковича. Цікаво, що ілюстрували її діти, які з різних куточків України надсилали Всеволоду Зіновійовичу свої малюнки.




Перше видання стало благодійним, гроші за нього перерахували в дитячі будинки. Сьогодні «Дивовижні пригоди в лісовій школі» є найпопулярнішим твором серед наших користувачів.

«Дивовижні пригоди в лісовій школі» писалися більш ніж 20 років – перші частини пригод побачили світ ще в 1982 році. За такий тривалий термін з’явилося багато того, чого не було в дитинстві Нестайка — комп’ютер, комп’ютерні ігри, мобільники тощо. За повість-казку «Незвичайні пригоди у лісовій школі» Всеволод Нестайко був удостоєний у 1982 році премії ім. Лесі Українки.


«Але від прогресу нікуди не подінешся. І тепер у пригодах зайчика і їжачка я намагаюся використовувати сучасну техніку, тільки там вона трохи інакша. Наприклад, замість комп’ютерів мої герої використовують казк’ютери, замість мобільників — чаріфони», – зізнавався письменник. Казковий серіал «Дивовижні пригоди в лісовій школі» Нестайко писав більше 20 років, а радіопередача «Радіобайка Всеволода Нестайка», що її вів сам автор, регулярно виходила з 1999 по 2009 роки. Упродовж 30 років Нестайко пропрацював редактором у видавництві «Веселка».



Автор був вимогливим передусім до себе. Якщо раптом проскакувала помилка, приходив із київським тортом, схилявся перед редактором і казав: більше ніколи. «Я все життя писав від руки! І рукописи не сильно покреслені – якось легко писалося. У мене було дві машинки. Я потім усе передруковував».

Сонце, канікули, чистота підліткових душ, шкільна дружба, якої може більше не буде у житті. Всеволод Нестайко назавжди залишається своїм для мільйонів дітей, а дорослі щиро вдячні йому за квиток у країну дитинства, адже саме так ми себе відчуваємо, перечитуючи його книги – емігрантами з дорослого світу, які повертаються на батьківщину.


Коментарі