Весняні квіти - гіацинти

  За календарем весна. Це чарівна пора року, коли хочеться жити на повну, ловити кожну мить та милуватися  тим як все навколо розквітає. А поки за вікном ще прохолодно, наші учасники гуртка "Натхнення" власноруч створювали весняний настрій, виготовляючи гіацинти - одні з найперших та найгарніших весняних квітів. Також гуртківці розповідали про свої улюблені весняні квіти та старанно працювали над  створенням  яскравих квіточок. Сподіваємось, що ці ніжні квіти стануть чудовою окрасою вашого дому, оригінальним подарунком для близьких або ж просто яскравою згадкою про сьогоднішню зустріч.

Великий сонцепоклонник

 

Михайло Михайлович Коцюбинський - один з найоригінальніших українських письменників. Він вивів літературу на європейський рівень, урізноманітнив її багатогранними напрямками, у тому числі модернізмом. Саме його творчість вперше в українській літературі увібрала в себе імпресіонізм, глибокий психологізм, елементи експресіонізму, неореалізм та інші трендові течії мистецтва і культури того часу.

Михайло Коцюбинський активно боровся проти застарілих сентиметальних традицій в літературі. Багато в чому завдяки цьому, а також сформованим соціальним і політичним умовам життя, коли інтелігенція не діяла, "пасивно споглядала життя" після краху своїх націоналістичних і народницьких ідеалів, Коцюбинський приходить до імпресіонізму - найбільш комфортного для нього напрямку і одночасного творчого методу відображення реальності. На Коцюбинського-імпресіоніста і блискучого представника психологізму суттєво вплинули також Нечуй-Левицький, Панас Мирний, Гі де Мопассан, Чехов, шведські письменники і ряд інших відомих літераторів.

Михайло Михайлович знав дев'ять іноземних мов, серед яких грецька, кримська, циганська. Його називали Сонцепоклонником і Соняхом, бо над усе любив сонце, квіти і дітей.У своїх відомих на весь світ творах він оспівував цвіт яблуні, жайворонкову пісню, дитячі очі, малював словом людську біду і красу.  До 157-річчя від дня народження нашого земляка пропонуємо згадати найвідоміші його твори.









Коментарі