Розфарбуй день яскравими фарбами

  Малювання - перший вид творчої діяльності дитини. З раннього віку діти беруться за олівці і фарби, створюючи поки ще "неслухняними" ручками свої перші шедеври. Цей вид мистецтва є неабияк корисним: малювання добре прокачує мозок, допомагає освоїти швидкочитання. Малюнки допомагають краще чути, жити усвідомлено і помічати дрібниці. Художні заняття розвивають дрібну моторику, у дитини також розвивається просторовий інтелект та уява. Сьогодні, надихнувшись гарною погодою за вікном, цікавими ілюстраціями з книг та журналів, неймовірними історіями з власного життя, наші гуртківці малювали свої картини і створювали заряд позитиву на увесь день. Робота з фарбами дуже сподобалась малечі, тому діти швидко освоїли її тонкощі.

Поділись дитинством


Друзів у нашій бібліотеці дуже багато, є і такі, що відгукнулися на заклик по допомогу для дітей Прибузької школи-інтернату. Велика подяка тим небайдужим читачам, які зібрали два пакунки іграшок, пакунок книг та 5 пакунків інших речей. Бібліотекарі всі ці дарунки доправили вихованцям закладу, підготували і провели майстер-клас з виготовлення поробок з паперу для 16-ти учнів 8-10 класів. 


З великим задоволенням ці щирі, добрі, відкриті діти робили унікальні речі , вирізали з паперу блакитних та жовтих ангелів. Дарма, що ножиці в декого не слухались. Але сама атмосфера майтер-класу всіх вразила до глибини душі – і дітей,і дорослих. В подарунок за старанну роботу діти отримали розмальвки та ще домашнє завдання – виготовити маленьких ангеликів у подарунок своїм рідним.

Коментарі