Кольорові мрії літа

   Сьогодні у нашій бібліотеці, в рамках проєкту "Книжкове літо: читаємо, мандруємо, мріємо!" відбувся яскравий та захопливий  конкурс малюнків на асфальті "Кольорові мрії літа". Учасники із задоволенням втілювали свої творчі задуми, використовуючи кольорову крейду та власну фантазію.   Асфальт перетворився на справжню галерею дитячих мрій. Конкурс подарував дітям чудовий настрій, можливість проявити свої художні здібності та провести час у дружній атмосфері. Кожен малюнок був особливим та неповторним і в результаті усі ми отримали позитивні емоції та незабутні враження.

Поділись дитинством


Друзів у нашій бібліотеці дуже багато, є і такі, що відгукнулися на заклик по допомогу для дітей Прибузької школи-інтернату. Велика подяка тим небайдужим читачам, які зібрали два пакунки іграшок, пакунок книг та 5 пакунків інших речей. Бібліотекарі всі ці дарунки доправили вихованцям закладу, підготували і провели майстер-клас з виготовлення поробок з паперу для 16-ти учнів 8-10 класів. 


З великим задоволенням ці щирі, добрі, відкриті діти робили унікальні речі , вирізали з паперу блакитних та жовтих ангелів. Дарма, що ножиці в декого не слухались. Але сама атмосфера майтер-класу всіх вразила до глибини душі – і дітей,і дорослих. В подарунок за старанну роботу діти отримали розмальвки та ще домашнє завдання – виготовити маленьких ангеликів у подарунок своїм рідним.





Коментарі