Літні розваги

 Найкраща пора року це, звичайно, літо. Адже літнє сонечко радує своїм теплом, влітку багато фруктів та радості, а найголовніше більше часу для розваг. В рамках проекту "Мистецьке літо" працівниики нашої бібліотеки провели з дітьми ігрові змагання. Як зазвичай не обійшлось без улюблених книг.

Тренінг з арт-терапії "Гармонія в тобі"


Ні для кого не є секретом, що до бібліотеки приходять не лише за книжками, а щоб поспілкуватися з однолітками, побути на самоті з книжкою в затишному залі бібліотеки, чи пройти якись цікавий тренінг по вдосконаленню себе. 5 березня 2016 року в нашій бібліотеці в рамках циклу заходів "Місце зустрічі - бібліотека" відбувся цікавий та користний тренінг від практичного психолога, арт-терапевта Світлани Гаврилюк на тему "Гармонія в тобі".


Учасники тренінгу мали можливість зануритись у власний світ, відомий чи ще для когось мало відкритий. Двох годин було занадто мало, щоб насолодитися спілкуванням з однодумцями, прослухати корисні рекомендації по врівноваженню та гармоізації особистого внутрішнього простору. Пропонувалая діагностика внутрішнього стану за допомогою арт-терапії: малюнок троянди, як я особистість. Сподобалася основна думка заняття, що всі навколишні чи особисті проблеми можна подолати лише внутрішніми резервами душі, потрібно лише знати дорогу до цих незлічимих багатсв.


Коментарі