Кольорові мрії літа

   Сьогодні у нашій бібліотеці, в рамках проєкту "Книжкове літо: читаємо, мандруємо, мріємо!" відбувся яскравий та захопливий  конкурс малюнків на асфальті "Кольорові мрії літа". Учасники із задоволенням втілювали свої творчі задуми, використовуючи кольорову крейду та власну фантазію.   Асфальт перетворився на справжню галерею дитячих мрій. Конкурс подарував дітям чудовий настрій, можливість проявити свої художні здібності та провести час у дружній атмосфері. Кожен малюнок був особливим та неповторним і в результаті усі ми отримали позитивні емоції та незабутні враження.

Еврітмія - виражай себе у рухах



Семінар із такою назвою проходив у бібліотеці 23 квітня. Надзичайно цікава та корисна інформація прозвучала на цьому заході. Від Ольги Сушко, як вальдорфського педагога я просто в захваті. Цікава, динамічна, пізнавальна зустріч. Надіюсь ми зустрінемось ще? До Вашої уваги рукотворні шедеври від Ольги - картини.







Коментарі