Літні розваги

 Найкраща пора року це, звичайно, літо. Адже літнє сонечко радує своїм теплом, влітку багато фруктів та радості, а найголовніше більше часу для розваг. В рамках проекту "Мистецьке літо" працівниики нашої бібліотеки провели з дітьми ігрові змагання. Як зазвичай не обійшлось без улюблених книг.

Новорічний вояж Діда Мороза


Ці перередноворічні дні бібліотека № 5 оживила та розвеселила малечу сіл вінницького району. Дід Мороз разом із новою супутницею Україночкою здійснює вояж із театралізованим проектом "Порятунок Діда Мороза" по школах та клубах вінницького району сіл Писарівка, Зарванці, Побережне, Хижинці, Великі Хутори.Театралізовані кінопокази - це унікальний спільний проект ОКП "Вінницякіно" та театру танцю "Айседора", що діє на базі бібліотеки-філії № 5. Цей проект відкриває перед дітьми яскраві та повчальні програми, в яких тісно переплітаєтсья гра акторів та мультиплікаційні стрічки. Новорічна програма була створена засновником театру - працівником бібліотеки, з використанням лише найкращих прикладів новорічних сценаріїв та власного досвіду роботи із дитячими колективами.

В результаті сценарій яскравий, живий, цікавий для дітей. У ньому чудово поєднується і навчально-ровчальна частина, і розважальна. Діти не лише отримують цікаві знання відносно традицій різних народів по зустрічі Нового Року, але й розважаються водячи хоровод та танцюючи разом із веселим Дідом Морозом та Україночкою.

Коментарі