Листівка-морозиво

  Сьогодні, 18 червня , працівники нашої бібліотеки долучилися до проведення заходу в оздоровчому таборі "ЯМаріуполь.Родина". Для діток був проведений майстер-клас із виготовлення літньої листівки у формі морозива. Малеча мала змогу не лише власноруч зробити листівочку, а й написати приємні слова своїм близьким. Тож нехай збудуться усі найкращі побажання та чекаємо нових зустрічей!

Гурток настільних ігор для дорослих


Ми започатковуємо для дорослих зустрічі із настільними іграми. Щонеділі із 11:00 до 14:00 у читальному залі бібліотеки будуть проводитись різноманітні ігрові зустрічі, де кожен зможе відпочити, розважитись та навіть набратись нових знань, умінь та навичок! У программі наступні ігри - "Монополія", "Мегаполія", "Ерудит", "Крокодил," "Хто я", "Аліас або скажи інакше", "Діксіт", "Так, мій повелитель", "Грошовий потік", "Саботаж" та багато інших!

Вікове обмеження - від 15 років! Кількість мість обмежена, тому записуватись потрібно заздалегідь за телефоном 553205, 0937342662, або завітавши в бібліотеку та попередивши про своє бажання прийняти участь. За домовленістю до гри додаються чай та печиво.

Коментарі