Міжнародний День довкілля

Сьогодні проблема збереження природних ресурсів та й життя загалом стоїть особливо гостро. Незворотні зміни клімату, природні катаклізми та військові дії - природа ставить перед нами дилему: або ми змінимо своє ставлення до неї, або усе живе перестане існувати.  

Мріяти і діяти


Моя колега Людмила Поворознюк приймає участь у марафоні "Мріяти і діяти" за книгою Барбари Шер "Мріяти і діяти". "Мета цієї книги - зробити вас переможцем", - так уперше звернулася до читачів 1978 року колишня офіціантка та 44-річна самотня мати двох дітей Барбара Шер. За майже 40 років її перша з семи книг-бестселерів була видана мільйонами примірників. Написана легко та натхненно, вона допомогла мільйонам людей стати успішними, краще зрозуміти себе й здійснити свої мрії, перетворивши їх на чіткі цілі та зробивши їх реальністю.

Пригадайте, ким ви мріяли бути, допоки життя не внесло жорстких коректив, якими талантами були обдаровані. І дайте відповідь на непросте запитання: "Ким би ви могли стати?" Цікаві й оригінальні вправи допоможуть визначитися з цілями, розробити та візуалізувати стратегію їх досягнення та навчать долати труднощі. Друга зустріч марафонівців пройшла на базі центральної бібліотеки ім. І. Бевза. Учасники зустрічі обговорювали книгу, свою роботу з нею, а також займались інтуїтивним малюванням. Усі бажаючі можуть долучитись до гурту щосереди на 17:00 у центральній бібліотеці.
Коментарі