Листівка-морозиво

  Сьогодні, 18 червня , працівники нашої бібліотеки долучилися до проведення заходу в оздоровчому таборі "ЯМаріуполь.Родина". Для діток був проведений майстер-клас із виготовлення літньої листівки у формі морозива. Малеча мала змогу не лише власноруч зробити листівочку, а й написати приємні слова своїм близьким. Тож нехай збудуться усі найкращі побажання та чекаємо нових зустрічей!

Листопадові зустрічі


Продовжується приємна співпраця із колективом Вінницького обласного дитячого кардіологічного санаторія. З 1960 цей санаторно-курортний заклад займає корпуси неподалік від педучилища, на вулиці Нагірній - в мальовничому куточку Старого міста. В санаторії проходять тривале лікування і реабілітацію діти з кардіопатологією, а віднедавна - із зайвою вагою.

Для кожного заїзду персонал закладу готує також і культурно-розважальну програму - цікаві ігри на знайомство та згуртування дітей в новому колективі, різноманітні свята, майстер-класи тощо. Ми теж долучаємося до проведення таких заходів. Так, 4 листопада ми провели для дітей майстер-клас із виготовлення листівки "Осінній дощ".Коментарі