Кольорові мрії літа

   Сьогодні у нашій бібліотеці, в рамках проєкту "Книжкове літо: читаємо, мандруємо, мріємо!" відбувся яскравий та захопливий  конкурс малюнків на асфальті "Кольорові мрії літа". Учасники із задоволенням втілювали свої творчі задуми, використовуючи кольорову крейду та власну фантазію.   Асфальт перетворився на справжню галерею дитячих мрій. Конкурс подарував дітям чудовий настрій, можливість проявити свої художні здібності та провести час у дружній атмосфері. Кожен малюнок був особливим та неповторним і в результаті усі ми отримали позитивні емоції та незабутні враження.

Дітям - з любов'ю


Щоразу та повсякчас дітям потрібно говорити про любов. Щоб вони плекали це почуття у своєму серці. Якщо матимеш любов - матимеш усе: здоров'я, радість, успіх. повноцінне життя. Шляхів до любові багато. Працівники нашої бібліотеки продовжують ділитися любов'ю із дітьми кардіоревматологічного санаторію, що розташований на Старому Місті. Цього разу ангелики з паперу стали вісниками дитячих бажань про здоров'я, злагоду, мир та щастя.



Коментарі