Кольорові мрії літа

   Сьогодні у нашій бібліотеці, в рамках проєкту "Книжкове літо: читаємо, мандруємо, мріємо!" відбувся яскравий та захопливий  конкурс малюнків на асфальті "Кольорові мрії літа". Учасники із задоволенням втілювали свої творчі задуми, використовуючи кольорову крейду та власну фантазію.   Асфальт перетворився на справжню галерею дитячих мрій. Конкурс подарував дітям чудовий настрій, можливість проявити свої художні здібності та провести час у дружній атмосфері. Кожен малюнок був особливим та неповторним і в результаті усі ми отримали позитивні емоції та незабутні враження.

Для матусі!

На гуртку, що працює при нашій бібліотеці, до Дня Матері діти вирішили порадувати своїх найрідніших приємними сюрпризами, зробленими власними руками- букетами чудових квітів.




Коментарі