Кольорові мрії літа

   Сьогодні у нашій бібліотеці, в рамках проєкту "Книжкове літо: читаємо, мандруємо, мріємо!" відбувся яскравий та захопливий  конкурс малюнків на асфальті "Кольорові мрії літа". Учасники із задоволенням втілювали свої творчі задуми, використовуючи кольорову крейду та власну фантазію.   Асфальт перетворився на справжню галерею дитячих мрій. Конкурс подарував дітям чудовий настрій, можливість проявити свої художні здібності та провести час у дружній атмосфері. Кожен малюнок був особливим та неповторним і в результаті усі ми отримали позитивні емоції та незабутні враження.

Літо з бібліотекою

Літо в розпалі. "Мистецькі вихідні" при бібліотеках нашого міста продовжують свою роботу. Цієї суботи було вирішено змайструвати цікаву іграшку з паперу "Іграшка переверталка".
Спочатку здається що це складно, але якщо добре розібратися, тай щей разом з друзями порадитись, то іграшка складається легко.
В тіні нашого "Мудрого дерева" нам вдалося трішки погратися в гру на логіку "Я знаю, я вгадаю"
Як завжди від наших солодких та корисних спонсорів: "Ласунка" та "Господиня" дітвора отримала  необхідні речі для дому.




Коментарі