Листівка-морозиво

  Сьогодні, 18 червня , працівники нашої бібліотеки долучилися до проведення заходу в оздоровчому таборі "ЯМаріуполь.Родина". Для діток був проведений майстер-клас із виготовлення літньої листівки у формі морозива. Малеча мала змогу не лише власноруч зробити листівочку, а й написати приємні слова своїм близьким. Тож нехай збудуться усі найкращі побажання та чекаємо нових зустрічей!

Мій екологічний простір

Наше життя - це постійна взаємодія з природою. Екологія - це не тільки страшно й погано,  і діяти треба тільки  у випадку катастрофи або "коли буду міністром", а й весело, дружньо, реально й повсякденно, залежить від кожного та щодня..
Працівники нашої бібліотеки розпочали проект "Екологічний марафон", із ЗОШ №11,  що сприятиме вихованню екологічної культури дітей. Метою нашої співпраці є формування та розвиток екологічного мислення та навчити дітей приймати екологічно виважені ршення.
На занятті були намічені шляхи вирішення теперішніх проблем екології, та трішки заглянули в майбутнє: цікавило питання-чи будуть люди на Землі через 100 років?

Коментарі