Листівка-морозиво

  Сьогодні, 18 червня , працівники нашої бібліотеки долучилися до проведення заходу в оздоровчому таборі "ЯМаріуполь.Родина". Для діток був проведений майстер-клас із виготовлення літньої листівки у формі морозива. Малеча мала змогу не лише власноруч зробити листівочку, а й написати приємні слова своїм близьким. Тож нехай збудуться усі найкращі побажання та чекаємо нових зустрічей!

VI Фестиваль VinBookFest

 


У нашому рідному місті на Європейській площі 15-16 травня відбувся VI книжковий фестиваль 
VinBookFest. 

Фестиваль проходив у змішаному форматі : онлайн та офлайн. Вінничани та гості міста мали змогу ознайомитися з новинками книжкового двору, зробити цікаві світлини у тематичних фотолокаціях, а також поспілкуватися з письменниками : Ірен Роздобудько, Артемом Чехом, Максом Кідруком (наживо), а з Йоганною Ягелло, Ніною Фіалко і Юрієм Винничуком зустріч відбулась в онлайн форматі.

Наша бібліотека долучилася до святкового дійства та взяла участь в облаштуванні лаунж зони "Час читати", де мали змогу зробити креативні світлини усі бажаючі, а також прочитати свою поезію поети-початківці та вже знатні майстри поетичного слова.

Коментарі