До успішності через відповідальність (19 жовтня Всеукраїнський День відповідальності)Цьогоріч українці вперше відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини, водночас вшановуючи пам’ять видатної особистості, автора «Декларації відповідальності людини» Богдана Дмитровича Гаврилишина.

Згідно з Постановою Верховної Ради № 5286 від 16 липня 2021 року в Україні щорічно 19 жовтня відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини.

Задля зростання українського суспільства в контексті розуміння й підвищення рівня відповідальності та вшанування пам’яті одного з найвідоміших українських економістів у світі Богдана Гаврилишина в Україні на державному і місцевому рівнях відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини та вшанування пам’яті Богдана Гаврилишина.Богдан Гаврилишин своїм життєвим прикладом та досягненнями довів, що індивідуальна відповідальність кожного – це ключова цінність, яка здатна змінювати світ навколо. Ще у 2014 році Богдан Дмитрович створив Декларацію відповідальності людини, яка стала відповіддю та продовженням Декларації прав людини.

Відповідальність – це обов’язок людини відповідати за свої дії, це надійність та чесність по відношенню до себе та інших. Кожна людина в своєму житті стикається з відповідальністю, мусить брати її на себе. Відповідальність, безумовно, буває різна. Вона може бути закріплена законодавством, як-то юридична, адміністративна чи кримінальна.

Відповідальність є дуже важливою рисою людської особистості, адже без неї неможливо будувати стосунки з друзями та рідними, неможливо досягти професійних успіхів, неможливо будувати сім’ю в майбутньому. Безвідповідальна людина є дуже ненадійною, тому проблем в її житті набагато більше.

Коментарі