Кольорові мрії літа

   Сьогодні у нашій бібліотеці, в рамках проєкту "Книжкове літо: читаємо, мандруємо, мріємо!" відбувся яскравий та захопливий  конкурс малюнків на асфальті "Кольорові мрії літа". Учасники із задоволенням втілювали свої творчі задуми, використовуючи кольорову крейду та власну фантазію.   Асфальт перетворився на справжню галерею дитячих мрій. Конкурс подарував дітям чудовий настрій, можливість проявити свої художні здібності та провести час у дружній атмосфері. Кожен малюнок був особливим та неповторним і в результаті усі ми отримали позитивні емоції та незабутні враження.

Я малюю Батьківщину

 


Залишились лічені дні до настання весни. Незабаром на зміну холодам та морозам прийдуть сонячні і теплі дні, на деревах з`являться перші листочки, а на клумбах - яскраві квіти. У передчутті цієї краси учасники "Хобі гуртка" вирішили почитати вірші про весну, намалювати природу рідної країни, а також додати патріотичної символіки, щоб прискорити перемогу добра над злом, світла над темрявою. 


















Коментарі