Листівка-морозиво

  Сьогодні, 18 червня , працівники нашої бібліотеки долучилися до проведення заходу в оздоровчому таборі "ЯМаріуполь.Родина". Для діток був проведений майстер-клас із виготовлення літньої листівки у формі морозива. Малеча мала змогу не лише власноруч зробити листівочку, а й написати приємні слова своїм близьким. Тож нехай збудуться усі найкращі побажання та чекаємо нових зустрічей!

Подарунок для матусі

 

Щороку у травні в Україні відзначають одне із наймиліших і найчуттєвіших свят - День матері. Це свято материнства та любові, доброти та сімейних цінностей, свято дітей і батьків. Це сімейне та суспільне свято, що дає можливість висловити вдячність за щоденну любов, турботу та зусилля матерів. У 2024 році День матері в Україні припадає на 12 травня.

Мама - головна людина в житті кожного. Не забудьте відвідати маму. Поки живі наші батьки, ми залишаємося дітьми. У цей день українці йдуть в гості до матері, вітають їх і нагадують, якими важливими вони є в їхньому житті.

На черговому занятті гуртка "Натхнення" діти, надзвичайно стараючись, підготували для своїх матусь подарунок - квіти, створені власноруч. Від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Нехай чуйні материнські серця завжди спокійно будуть битися у такт із радістю, успіхом і гордістю за своїх дітей!Коментарі