Листівка-морозиво

  Сьогодні, 18 червня , працівники нашої бібліотеки долучилися до проведення заходу в оздоровчому таборі "ЯМаріуполь.Родина". Для діток був проведений майстер-клас із виготовлення літньої листівки у формі морозива. Малеча мала змогу не лише власноруч зробити листівочку, а й написати приємні слова своїм близьким. Тож нехай збудуться усі найкращі побажання та чекаємо нових зустрічей!

"Культурна мозаїка" (до Дня Європи)

 


У четвер, 9 травня, в Україні відзначають День Європи. Традиція святкування Дня Європи була започаткована багато років тому. Її метою є відзначення миру і єдності народів, які населяють європейський континент. Ця дата - чудова нагода висловити вдячність Європейському Союзу за підтримку та допомогу для протистояння збройній агресії.
З нагоди цієї дати, у нашій книгозбірні була презентована книжкова виставка "Культурна мозаїка". Працівники бібліотеки запропонували користувачам переглянути інформацію про європейські цінності, ознайомитися з культурою, традиціями та історією народів Європи та відкрити для себе Європу та підібрати для себе художню літературу відомих європейських авторів.Коментарі