Кольорові мрії літа

   Сьогодні у нашій бібліотеці, в рамках проєкту "Книжкове літо: читаємо, мандруємо, мріємо!" відбувся яскравий та захопливий  конкурс малюнків на асфальті "Кольорові мрії літа". Учасники із задоволенням втілювали свої творчі задуми, використовуючи кольорову крейду та власну фантазію.   Асфальт перетворився на справжню галерею дитячих мрій. Конкурс подарував дітям чудовий настрій, можливість проявити свої художні здібності та провести час у дружній атмосфері. Кожен малюнок був особливим та неповторним і в результаті усі ми отримали позитивні емоції та незабутні враження.

Я малюю літо

 

Літо - приголомшлива пора. Літо - це буяння кольорів та зелені. Всі дорослі та діти люблять літні канікули. Влітку завжди цвітуть квіти, дотигають фрукти, зеленіє трава. Краєвиди дуже красиві. Не можна намилуватися. Саме красу літа малювали дітки на афальті. А ще наші користувачі мали змогу поділитися на дві команди - "Веселка" та "Клас", придумати речівки-девізи та  пограти рухливі ігри: "Рибак та рибка", "Гаряча картопля", "Веселі пінгвіни" та естафети-перегони. Тож бажаємо усім провести літні канікули з радістю та користю, а ми зажди чекатимемо уіх охочих у нашій бібліотеці!
















Коментарі