Кольорові мрії літа

   Сьогодні у нашій бібліотеці, в рамках проєкту "Книжкове літо: читаємо, мандруємо, мріємо!" відбувся яскравий та захопливий  конкурс малюнків на асфальті "Кольорові мрії літа". Учасники із задоволенням втілювали свої творчі задуми, використовуючи кольорову крейду та власну фантазію.   Асфальт перетворився на справжню галерею дитячих мрій. Конкурс подарував дітям чудовий настрій, можливість проявити свої художні здібності та провести час у дружній атмосфері. Кожен малюнок був особливим та неповторним і в результаті усі ми отримали позитивні емоції та незабутні враження.

Літнє дозвілля



На подвір'я Вінницького обласного медичного центру реабілітації дітей завітали працівники бібліотеки-філії№5. Під яскраве проміння сонечка та лагідний вітерець, на зеленій шовковистій травичці діти з великим захопленням пограли у рухливі ігри. Найкраще в таких іграх - це повна свобода дій, де можна придумати все що завгодно і втілити це. Особливо малечі сподобалась інтелектуальна гра "Хто це?", завданням якої було відгадати та назвати казкового героя. Всі кмітливі розумашки справилися із завданням та отримали море позитиву на увесь день. Дякуємо за чудову роботу!













Коментарі